Beste Leden,
De afgelopen jaren is er bij ELTC veel gebeurd. Vele zichtbare verandering op en om het park, een ruime verdubbeling van het ledenaantal, het aantrekken van jeugd, de vorming van verschillende commissies, en ga zo maar door.
Als bestuur zijn we erg tevreden met deze positieve trent. Er is echter nog een boel te doen en we staan momenteel voor een aantal grote onderwerpen die de toekomst van ELTC als vereniging zullen kenmerken.
We vinden het belangrijk dat de leden van ELTC hiervan op de hoogte zijn en hopen zelfs op hun input bij het maken van verschillende belangrijke beslissingen. ELTC is van en voor de leden.
In 2021 stond de inloopavond al op de agenda. Deze kon helaas geen doorgang vinden als gevolg van de beperkingen rondom corona. Na er tijdens de afgelopen ALV al verschillende ideeen door de leden aangedragen werden, vinden we het belangrijk om de discussie rondom verschilende onderwerpen vervolg te geven.
Daarom willen we je hiervoor graag uitnodigen op:
Zoals gezegd zullen er een aantal belangrijke onderwerpen die aan bod zullen komen die de toekomst van ELTC zullen kenmerken. Denk hierbij aan:
Wij hopen op een bijzonder grote opkomst op deze inloopavond en hopen daarmee uiteindelijk de wens van de leden te kunnen vertalen mooie toekomst voor ELTC.
Namens het bestuur,
Met vriendelijke groeten,
Niels Boersma
Secretaris ELTC.
Volksparksingel 30
7513 CT Enschede
40074188