Sponsoring ELTC

29 april 2021


Beste leden,

Het tennisseizoen is weer begonnen, en de banen liggen er prachtig bij.

Dit danken we vooral aan de inzet van onze vrijwilligers maar ook aan de nieuwe materialen die zijn aangekocht om het werk beter en efficiënter te doen.

Als club hebben we nog veel meer ideeën om ons park aantrekkelijker te maken. Denk aan het opknappen van de kleedkamers, toiletten en terras. Nieuw meubilair voor op het terras, parasols, hekwerken verven etc. etc.

Hiervoor hebben we wel de financiële middelen nodig om dit mogelijk te maken. Daar kunnen jullie ons (de sponsorcommissie) mee helpen. Heb jij of ken jij een bedrijf dat onze club een warm hart toedraagt en ons zou willen ondersteunen om onze toekomstplannen te realiseren middels sponsoring? Laat het ons weten!

In overleg is er veel mogelijk.

Bijvoorbeeld; winddoeken, reclameborden, vlaggen, vermeldingen op onze website, maar ook schenkingen in natura (terrasmeubilair, parasols, waardebonnen als prijs tijdens een toernooi etc.) zijn van harte welkom.  

Kan jij ons helpen? Neem dan contact op met een van de leden van de sponsorcommissie via [email protected] .

Namens de sponsorcommissie onze dank!

Rogier Luttikhuis

Xander Siers

Robbert-Jan Bruins slot

Suzan Bierman 

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 53 431 5510

Address

Volksparksingel 30
7513 CT Enschede